Programma
17-20 AUGUSTUS 2023
zondag 16:45 - 17:25
ARENA Dans
Placeholder for 155 en Magic Tom & Yuri - ALTO155 en Magic Tom & Yuri - ALTO

155 en Magic Tom & Yuri - ALTO

zondag 19:15 - 20:15
MAIN Muziek
Placeholder for Antoon 1Antoon 1

Antoon

zondag 22:45 - 23:45
MAIN Muziek
Placeholder for FP 280422 0287zwFP 280422 0287zw

Frans Pollux

zondag 14:45 - 15:20
TEATRO Theater
Placeholder for Theater Terra - De Kleine ZeemeerminTheater Terra - De Kleine Zeemeermin

Theater Terra - De Kleine Zeemeermin

zondag 21:00 - 21:45
TEATRO Theater
Placeholder for AltstadAltstad

Altstad

zondag 15:15 - 15:45
AMIGO Kids
Placeholder for Naamloos 494Naamloos 494

De Hermenie - De Gelaarsde Kat

zondag 14:00 - 14:45
AMIGO Theater
Placeholder for Dirk ScheeleDirk Scheele

Dirk Scheele

zondag 21:45 - 00:30
AMIGO Muziek
Placeholder for I1 A7763 kopieI1 A7763 kopie

DJ St. Paul

zondag 21:00 - 22:00
KINO Film
Placeholder for Ecorce Still 03Ecorce Still 03

Ecorce (15')

zondag 15:15 - 16:00
ARENA Muziek
Placeholder for IMG 4178IMG 4178

Elle Hollis

zondag 17:00 - 17:45
COMPOUND Muziek
Placeholder for GUUSJE EN NOAGUUSJE EN NOA

Guusje & Noa

zondag 18:30 - 19:15
ARENA Muziek
Placeholder for Het Zesde MetaalHet Zesde Metaal

Het Zesde Metaal

zondag 19:15 - 20:00
TEATRO Wetenschap
Placeholder for 2020 02 19 Improbotics IMG 80222020 02 19 Improbotics IMG 8022

Improbotics

zondag 20:00 - 21:00
KINO Film
Placeholder for In flow of wordsIn flow of words

In Flow of Words (22’)

zondag 16:00 - 17:00
KINO Film
Placeholder for Intermission Expedition Still 1 jpgIntermission Expedition Still 1 jpg

Intermission Expedition (8’)

zondag 16:15 - 17:00
TEATRO Muziek
Placeholder for Jozef van WissemJozef van Wissem

Jozef van Wissem

zondag 21:00 - 21:45
MAIN Muziek
Placeholder for KIDDOKIDDO

KIDDO

zondag 17:45 - 18:15
TEATRO Literatuur
Placeholder for Lisa WeedaLisa Weeda

Lisa Weeda

zondag 14:00 - 15:00
KINO Film
Placeholder for Luce and the rockLuce and the rock

Luce and the Rock (13’)

zondag 15:00 - 16:00
KINO Film
Placeholder for MeisjesjongensmixMeisjesjongensmix

Meisjesjongensmix (7’)

zondag 20:15 - 21:05
AMIGO Muziek
Placeholder for Muito Kaballa Power EnsembleMuito Kaballa Power Ensemble

Muito Kaballa Power Ensemble

zondag 17:00 - 19:00
KINO Film
Placeholder for Naya Still 1Naya Still 1

Naya - Der Wald hat tausend Augen (24’)

zondag 19:00 - 20:00
KINO Film
Placeholder for Neon phantom2Neon phantom2

Neon Phantom (20’)

zondag 14:45 - 15:15
MAIN Muziek
Placeholder for Numidia Presspic 1 kopieNumidia Presspic 1 kopie

Numidia

zondag 16:00 - 16:50
MAIN Muziek
Placeholder for Picture Khalif railrodjpgPicture Khalif railrodjpg

Ode aan het ZOKS Festival: Khalif Wailin' Walter

zondag 23:45 - 00:30
COMPOUND Muziek
Placeholder for PavePave

Pave

zondag 18:30 - 19:15
AMIGO Muziek
Placeholder for PloegendienstPloegendienst

Ploegendienst

zondag 15:30 - 16:15
TERREIN Kunst
Placeholder for Portraits Atelier NL Buun Peterde Ronde zpfPortraits Atelier NL Buun Peterde Ronde zpf

Presentatie AtelierNL - WildHout

zondag 22:00 - 22:45
ARENA Muziek
Placeholder for Sly & The Family Drone + Dead NeanderthalsSly & The Family Drone + Dead Neanderthals

Sly & The Family Drone + Dead Neanderthals

zondag 17:30 - 18:30
MAIN Muziek
Placeholder for Togo All StarsTogo All Stars

Togo All Stars

zondag 23:30 - 00:30
ARENA Muziek
Placeholder for TootArdTootArd

TootArd

zondag 20:15 - 21:00
COMPOUND Muziek
Placeholder for ULTRAXXULTRAXX

Ultraxx